Gemeente Westerveld komt met openbare wasplaats voor paarden

Bij de Toegangspoort van het Holtingerveld in Havelte komt een openbare wasplaats voor fietsen én paarden. Hiermee verwacht de gemeente in een grote behoefte te voorzien. Druipt de modder van je fiets of paard? Dan heeft gemeente Westerveld binnenkort dé oplossing! De verwachting is data medio april de wasplaats in gebruik genomen kan worden.

Lees het volledige artikel op dehoefslag.nl

1 antwoord
  1. hannekes
    hannekes zegt:

    Ik zou het fijner vinden wanneer de gemeenste Westerveld (i.s.m. Natuurmonumenten, defensie en Staatsbosbeheer) geld steekt in het onderhouden van de diverse ruiterpaarden door het gebied. Nu moet je vaak gebukt over de hals van je paard om zo de overhangende takken te ontwijken. En dan hebben we het nog niet over de vele dikke wortels van bomen die de paden onveilig maken.

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie