Op hol geslagen tweespan zorgt voor chaos en verkeersongeval

Mei 8, 2017 by

Op hol geslagen tweespan zorgt voor chaos en verkeersongeval

Twee paarden hebben zondagmiddag voor chaos gezorgd in de buurt van Berkel-Enschot. De paarden sloegen op hol bij een paarden menwedstrijd. De twee paarden schrokken van hun omvergeslagen kar, sloegen op hol en gingen er vandoor. De dieren hebben zeker drie kilometer afgelegd.
Op het fietspad kwamen zij een fietsster tegen, die door de paarden van de weg werd gereden. De vrouw raakte hierbij licht gewond. Ze vervolgden hun weg over de N65 maar renden aan de verkeerde kant van de weg waarop  een tegemoetkomende automobilist moest remmen. De auto die daarachter reed klapte vervolgens op de voorganger.

Lees het volledige artikel op omroepbrabant.nl

Related Posts

Tags

Share This

106 keer bekeken

Leave a Reply