Amerigo tot ZZ-Zwaar getraind voor Sinterklaas

Gisteren bracht het AD een artikel uit over het paard van Sinterklaas, Amerigo. Amerigo schijnt naast zijn ervaring op boten, daken en intochten ook ervaring te hebben in de dressuurring. Amazone Anneloes de Kreij traint het paard van Sinterklaas al heel wat jaren en dat werpt haar vruchten af: Het duo rijdt op dit moment in de subtop van Nederland: ZZ-zwaar. ,,Ik kan echt lezen en schrijven met haar,” vertelt De Kreij. Het tweetal is nu hard aan het trainen om nog hogerop te kunnen komen. ,,We kunnen nog wel een stapje hoger, maar daar moeten we wel hard voor werken,” vertelt De Kreij. ,,To Soon is soms een beetje te makkelijk en wat traag en dan gaat ze niet altijd tot het uiterste.” Een nadeel is wel dat Anneloes regelmatig naar Spanje moet om het paard weer bij de stal van Sinterklaas af te leveren.

Lees hier het hele artikel van het AD.

Schermafbeelding 2014-12-01 om 13.31.11

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie