Belangrijkste wijzigingen paardenpaspoort 01 januari 2016

Enige tijd geleden kwam er al een bericht vanuit de SRP over de belangrijkste wijzigingen aan het paardenpaspoort per 01 januari 2016. Dit heeft tot vele vragen geleid. De Rijksdienst voor Ondernemend Nederland heeft daarom gezorgd voor een aanvulling. Ook zijn er sinds 01 januari 2016 naast de al bestaande voorschriften in alle EU landen een aantal nieuwe voorschriften voor identificatie en registratie van paarden gekomen. Deze voorschriften zijn terug te lezen in de EU-verordening 2015/262.
Op de website van de Sectorraad Paarden is een overzicht te vinden van de belangrijkste wijzigingen en informatie omtrent het paardenpaspoort.

Lees het volledige artikel op sectorraadpaarden.nl

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie