Bestuurslid VEP Frenk Jespers benoemd in KFPS-hengstenkeuringsjury

Frenk Jespers (bestuurslid Vereniging Eigen Paard) zal vanaf de eerste bezichtiging in december deel uit maken van de KFPS-Hengstenkeuringscommissie. Hij volgt hierin Bauke de Boer op, die de statutair maximale acht jaar zitting heeft gehad in de jury.

Frenk Jespers is een bekende persoon in de wereld van de paardensport. Hij is eigenaar van de in 1987 gestarte Dressuur- en africhtingsstal Jespers, gevestigd in het Brabantse Teteringen. Jespers heeft jarenlang ervaring in het africhten van jonge paarden en het opleiden van paarden tot succesvolle Grand Prix-paarden. Daarin heeft hij tevens met succes (jonge) mensen opgeleid in de dressuursport, zoals onder meer Kirsten Beckers en Kim van der Velden, de huidige stalamazone. Jespers heeft doordat hij 9 jaar zitting heeft gehad in de hengstenkeuringsjury van het KWPN een ruime ervaring ten aanzien van hengstenselectie. Daarnaast maakt hij deel uit van de hengstenkeuringscommissie van het SWB in Zweden en fungeerde hij als bondscoach voor Turkije. ‘Ik zie het als een mooie uitdaging om een bijdrage te leveren aan de ontwikkeling van het Friese paard’, motiveert Frenk Jespers zijn keuze. KFPS-voorzitter Bert Wassenaar toont zich ingenomen met de benoeming: ‘We zijn zeer content iemand met zoveel ervaring in de paardensport en hengstenselectie aan onze hengstenkeuringsjury te kunnen toevoegen’.

www.dressuurstaljespers.com

Schermafbeelding 2015-07-24 om 09.11.21

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie