Boete voor boer die paard op hol laat slaan

Een boer uit Meeden heeft een boete van 250 euro gekregen plus tweehonderd euro voorwaardelijk voor gevaarlijk rijgedrag met zijn trekker. Het incident gebeurde op 9 augustus vorig jaar in Meeden. Een paard schrok van de trekker en sloeg op hol. De boer had moeten stoppen, maar reed stug door.

De amazone van het paard kreeg het dier niet onder controle en had naar eigen zeggen naar de boer gezwaaid om te stoppen. Haar vriend rende met de trekker van de boer mee en zou schreeuwend en zwaaiend hebben getracht de boer te laten stoppen.  De amazone viel van haar paard en duikelde het water in; ze liep blauwe plekken op en verloor haar bril. De boer reed naar zijn land en ging aan het werk. De politie meldde later aan de man wat er allemaal was gebeurd.

Lees het volledige artikel op dehoefslag.nl

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie