De koop van je (eerste) paard

“In deze tijd zijn er veel mensen die een eigen paard aanschaffen. Naast de aankoopbegeleiding die we geven krijgen we ook veel vragen over de verzekeringen. Juist de samenwerking tussen de professionals van Vereniging Eigen Paard en Equipe Paardenverzekeringen zorgt ervoor dat leden goed geïnformeerd zijn wanneer ze een (eerste) paard kopen.” aldus Ilse Jespers, directeur bij Vereniging Eigen Paard. “Hoe zit het bijvoorbeeld met de proefperiode en kun je het contract aanpassen? Moet je een paard laten keuren? Dit zijn enkele vragen die we deze week hebben beantwoord. Als het een juridische vraag is, kunnen leden deze zelfs gratis aan onze huisadvocate mailen. Het is zo fijn om mensen te kunnen helpen! We krijgen regelmatig enthousiaste berichten van leden die we geholpen hebben. Hier doe je het uiteindelijk allemaal voor.”

Leden van Vereniging Eigen Paard ontvangen de eerste 2 jaar van hun verzekering bij Equipe Paardenverzekeringen 5% korting op de premie! Van deze exclusieve aanbieding wordt veel gebruik gemaakt. Bij Equipe kun je niet alleen je paard verzekeren, maar bijvoorbeeld ook je zadel of trailer.

Ben je van plan binnenkort zelf ook een paard te kopen en heb je vragen? Bel, mail of app ons gerust.

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie