De mooiste films met ruiters en paarden bij filmfestival: “In Galop” op Vlieland

Eén eiland, drie dagen, zes films

Hoe kun je het najaar mooier vieren dan op een waddeneiland met een weekend vol cultuur en natuur. Voor liefhebbers van paarden én film organiseert Podium Vlieland twee filmweekenden waarin paarden een hoofdrol spelen. Het programma van dit weekend is een combinatie van de betere publieksfilm, bekroonde documentaires en toegankelijke filmhuisfilms.

Tussen de vertoningen in de sfeervolle zaal van Podium Vlieland door is er alle tijd voor een strandwandeling, een rondje eiland per fiets, een (verwarmd) terrasje met uitzicht op zee of lekker eten en borrelen in de Dorpsstraat.

Lees het volledige artikel op podiumvlieland.nl

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie