Er staat een paard in de gang!

Google Street View zette recent nieuwe beelden van West-Vlaamse straten online. Ook van de Beeklaan in Kortrijk en daar valt er toch iets heel erg op: een wit paard staat op het punt om een woonkamer binnen te stappen.

“Vorig jaar hebben we voor onze klant Lamett een filmpje gemaakt”, zegt Vincent Vandendriessche van Hoedini aan de Krant van West-Vlaanderen. “Het campagnebeeld is een vrouw die uit het parket lijkt te groeien, met een jurk van hout en ze wordt vergezeld door een wit paard. We moesten dat in een filmpje gieten. Het paard moest eigenlijk gewoon zijn hoofd door de glazen schuifdeur, maar na een paar takes stond het dier ineens te midden van de woonkamer”, aldus Vincent. De eigenaar van het huis zag op Google Street View plots het paard weer opduiken en verwittigde de firma in kwestie. Heel erg toevallig dus het paard in de gang.
Bron tekst: hln.be
Bron foto:© Google Street View.
0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie