Gezocht: De Noriker

Priscilla Gijsberts​ heeft ons gevraagd een oproep te plaatsen. Ze wil namelijk graag meedoen aan het rassendefile van Horse Event​ met haar 8-jarige merrie Åska Fortuna.

“Wij, samen met wat anderen, zouden het ras ontzettend graag vertegenwoordigen en onder de aandacht brengen die het verdient. Ze zijn namelijk erg zeldzaam in nederland en dat is in onze optiek jammer omdat het fijne, nuchtere paarden zijn.

Helaas bestaat het Noriker stamboek niet meer en is er ook geen vereniging. Misschien dat het tonen van het ras hier verandering in zou kunnen brengen en zou kunnen helpen het weer te doen opleven binnen Nederland.” Aldus de enthousiaste Priscilla

Wil je samen met Priscilla meedoen aan het rassendefilé, stuur ons dan een mail, info@eigenpaard.nl

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie