Hart voor Paarden en Vereniging Eigen Paard

Rebecca Blokzijl besloot in 2015 een paard te kopen en om haar zoektocht naar een paard op video vast te leggen om zo anderen te helpen met de problemen waar zij zelf tegen aan liep. Dat heeft ze gedaan en hiermee was het YouTube kanaal Hart voor Paarden geboren. Inmiddels is het haar missie om anderen te helpen met hun vragen en te laten zien dat de paardensport voor (bijna) iedereen is weg gelegd.

Rebecca nam laatst contact op met Vereniging Eigen Paard omdat ze het belangrijk vindt dat men weet dat je bij Vereniging Eigen Paard terecht kunt met al je vragen over paarden en dat de vereniging je bv ook kan begeleiden bij het kopen van een paard/pony.

Samen zullen we heel wat beleven in 2018. Tessa en Kim worden dan onder andere door Vereniging Eigen Paard getraind!

Bekijk hier de eerste blog van Hart voor Paarden en Vereniging Eigen Paard, 🎄Vlogmas #dag18🎄

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie