Hoefsmeden helpen massaal verwaarloosde paarden

Een tiental hoefsmeden werkte zich maandagmiddag in het zweet om 22 uit een faillissement geredde paarden weer netjes op de hoeven te zetten. Zij verschenen op het terrein van manege Les Chevaux in Buinen om de hoeven van de verwaarloosde dieren te verzorgen. “Wij hebben deze paarden gekocht van de curator van een manege in Zeijen en met behulp van vrijwilligers hebben wij de paarden de afgelopen week naar ons bedrijf overgebracht. Om in een keer zo’n grote groep verwaarloosde paarden weer netjes op de hoeven te zetten is een behoorlijke kostenpost. Vandaar dat we zeer ingenomen waren met het aanbod van het Hoefsmeden Syndicaat om al deze paarden voor een keer om niet te bekappen”, aldus Renee Bottelier, eigenaresse van manege Les Chevaux.

Bron/Foto: Jacob Melissen/Hoefslag

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie