Ilse Jespers stopt bij Vereniging Eigen Paard

Na jarenlange betrokkenheid en inzet voor de Vereniging Eigen Paard heeft Ilse Jespers besloten om haar werkzaamheden voor  de Vereniging per 1 april te stoppen. Het bestuur betreurt dit uiteraard ten zeerste, maar wenst Ilse alle succes in de toekomst met haar nieuwe werkzaamheden.
 
Ilse is kort na de opstart al betrokken geraakt bij de Vereniging Eigen Paard. Ze heeft zich in de eerste jaren ingezet als vrijwilliger en heeft een belangrijke rol gespeeld in het uitbouwen van de sociale media strategie. De afgelopen 2 jaar is ze als directeur verantwoordelijk geweest voor de dagelijkse werkzaamheden van de Vereniging en het organiseren van diverse evenementen. Ze heeft deze taak vol passie en enthousiasme opgepakt. Ilse heeft zich altijd ten volste ingezet voor de Vereniging en we zullen haar enthousiasme, inzet en betrokkenheid zeker gaan missen.
 
Haar werkzaamheden zullen voorlopig op interim basis overgenomen worden, tot op het moment dat we een volwaardige opvolger gevonden hebben.

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie