Kandidaten Hippische ondernemer 2016 bekend

Op vrijdag 9 september zal tijdens de Horse Event Ondernemersdag weer de Hippische Ondernemer van het Jaar bekend gemaakt worden. De drie kandidaten van dit jaar zijn: Ponymanege Equito in Amstelveen, Stal ’t Hofstee in Lattrop en Paardenopfokbedrijf Wim ten Pas in Winterswijk.

sverige-ed.com

Deze bedrijven worden onder andere op de volgende criteria beoordeeld: klantgerichtheid van de onderneming, onderscheidend vermogen, creativiteit en innovatief karakter, aandacht voor kwaliteitsverbetering (dierwelzijn en veiligheid), deelname aan collectieve regelingen binnen de sector, personeelsbeleid en bijscholing, het behaalde en te verwachten financiële rendement. De Hippische Ondernemer 2015 was Team Nijhof uit Geesteren.

Meer informatie over de kandidaten en de verkiezing kunt u lezen op KNHS.nl

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie