Korting bij EQ Athletica

EQ Athletica is opgericht in 2017 in Canada. Ze staan bekend om hun toegankelijke, stijlvolle en basis collecties die de harten van ruiters sneller laten slaan. De collecties bestaan uit producten met een comfortabele pasvorm, stijlvol en tijdloos kleurgebruik. Hierdoor zijn de producten op veel verschillende manieren makkelijk te stijlen. Met passie, toewijding en beleving, EQ Athletica en haar (internationale) partners doen ze er alles aan om jou een glimlach te bezorgen. En onze leden krijgen ook nog een 15% korting op deze leuke collectie.

declaración oficial

Leden van Vereniging Eigen Paard krijgen de eerste 15% korting op de collectie. Log in om vrijblijvend een offerte aan te vragen met korting.

EQ Athletica
0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie