Korting op de online training – Ruiters in beweging

Beter in het zadel door training uit het zadel? Volg online deze complete serie van 10 videolessen ruiterfitheid. Werk naast het paard aan een fit ruiterlichaam en ontwikkel meer balans, stabiliteit, coördinatie en uithoudingsvermogen.  Dus pak je matje en ga aan de slag!

Deze training bestaat uit 10 complete videolessen ruiterfitheid. Elke les bestaat uit een warming-up, verschillende oefeningen en een cooling down. Enthousiast, duidelijk en met concrete voorbeelden. 

Karin Oomen laat je in deze online training zien hoe leuk het kan zijn om aan je eigen fitheid te werken. En dat vind je paard ook positief. 

Onze leden ontvangen 10% korting op deze trainingen!

Leden van Vereniging Eigen Paard krijgen 10% korting op deze trainingen. Log in om gebruik te maken van de korting.

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie