Let op drijfzand in kustgebied bij Petten

Al enige tijd hebben meerdere ruiters het idee dat er iets mis is met de bodem op het strand rondom de kustlijn bij Petten. Daar kwam ook Nicole Raat achter toen ze met haar paard over het strand reed. ‘Ik was net gaan stappen na een galopje, toen we geen vaste grond meer hadden. Nu kon ik hem nog uit het drijfzand slaan – dat klinkt misschien cru, maar het is het enige wat ik kon doen, hem eruit jagen, met al z’n krachten – maar ik moet er niet aan denken wat er zou zijn gebeurd als we honderd meter verder zouden zijn gestopt met galopperen.’

Dit jaar wordt er al enige tijd zand opgespoten bij Camperduin, dit levert diverse problemen op en zo zouden er borden zijn verdwenen en zelfs een hondje. Maar omdat het zand en het water beiden onder de verantwoordelijkheid van een andere partij vallen wordt er niets met de klachten gedaan.

Lees het volledige artikel op deHoefslag.nl

 

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie