Leuke clinicdag voor de winnaars van Equestrian Plus

Vandaag, 6 januari, hebben de winnaars van de facebookactie van Equestrian Plus en Vereniging Eigen Paard een clinic gevolgd bij Frenk Jespers.

Vanaf november vorig jaar zijn Vereniging Eigen Paard en Equestrian Plus samen gaan werken. Om dit te vieren hebben we gezamenlijk een 4 clinics van Frenk Jespers weg mogen geven. Samantha Hekkert, Britt van de Heuvel, Els Schrover (Henriette Smit heeft mogen rijden van Els) en Bianca Volkers waren de gelukkige winnaars.

We hebben een geweldig leuke dag gehad. Alle deelnemers waren erg enthousiast en hebben heerlijk getraind.

Naast deze clinic organiseren we ook samen de Equestrian Plus Tour, dit zijn een aantal wedstrijden verspreid over Nederland en België waaraan iedereen kan deelnemen. Om te beginnen springwedstrijden voor paarden maar dressuur en pony’s staan ook in de planning. De Tour kenmerkt zich door hoge prijzengelden en een professionele uitstraling.

Dit en nog veel meer organiseren we voor jullie. Ons nieuws plaatsen we op Universal Horse Data waarbij je als lid ook nog eens 50,- credits krijgt!

 

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie