Meer inzicht in behandelen van staart- en maneneczeem bij paarden en pony’s

Chantal Meulenbroeks deed onderzoek naar staart- en maneneczeem (SME), een veel voorkomende allergische huidaandoening bij paarden en pony’s. Effectieve preventie- of behandelmethoden zijn er nog niet. Daarnaast is er grote behoefte aan een betrouwbare diagnostische test voor SME, dat momenteel uitsluitend op basis van de klinische verschijnselen wordt vastgesteld. Dankzij dit onderzoek is er nu meer bekend over het ontstaan van de aandoening. Kennis die mogelijkheden biedt voor betere diagnostiek en behandelmogelijkheden. Op 5 januari hoopt Meulenbroeks te promoveren aan de Universiteit Utrecht.

Lees hier het hele artikel van AgriHolland.

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie