Paardenbeul slaat weer toe

De paardenbeul lijkt opnieuw te hebben toegeslagen in het noorden van Nederland. De eigenaar van een paard in het Drentse Paterswolde ontdekte dit weekend dat zijn paard is verminkt.

Een dierenarts heeft het paard onderzocht en geconstateerd dat de verwonding hoogstwaarschijnlijk door een mens is toegebracht. Vermoedelijk heeft de dader het paard enkele dagen eerder al aangevallen.

De politie is direct een onderzoek gestart, want het is al de elfde paardenmishandeling dit jaar in het noorden van Nederland. De politie is met een speciaal team al bijna een jaar op zoek naar de paardenbeul. Voornamelijk merries worden met een puntige stok of een stanleymes in en rond de geslachtsdelen gestoken.

Verenging Eigen Paard adviseert om gebruik te maken van het systeem van Dierenleed Preventie, waarmee je de buurt kunt alarmeren bij verdachte situaties.

Bron tekst: Telegraaf

Bron foto: ANP

 

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie