Paardrijden betekende alles voor Margarita

Prinses Margarita is al vanaf jongs af aan een groot paardenliefhebber. Haar paard betekende vroeger alles voor haar, vertelt ze aan Blauw Bloed.

Margarita hoopt dat haar dochters Julia (7) en Paola (4) ook van paarden gaan houden. “We hebben een kleine shetlander. Die wordt geborsteld en er wordt met hem rondgelopen en geknuffeld. We zien wel wie de kriebels krijgt om veel te gaan paardrijden.”

Is het paardenvirus ook overgeslagen op je kinderen? Vereniging Eigen Paard kan bij alle vragen helpen. Wij staan voor je klaar bij bijvoorbeeld juridische vragen, ongevallenverzekering of het begeleiden van de aankoop van een paard/pony. Kijk hier wat we voor jou als lid kunnen doen.

Lees hier het hele artikel van het NoordHollands Dagblad

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie