Samenwerking met Dierenleed Preventie

Wij zijn erg blij dat wij kunnen melden dat wij vanaf december de samenwerking aan zijn gegaan met Dierenleed Preventie. 

Nederland wordt geteisterd door paardenmishandelingen. Inmiddels zijn er alleen dit jaar al meer dan 80 zware mishandelingen bekend. De politie doet haar best om de dader(s) te vinden, maar omdat de incidenten zich verspreid over heel Nederland voordoen, staan zij machteloos.

Om de mishandelingen te lijf te gaan er onlangs gestart met een meldkamer onder de naam Dierenleed Preventie. Via deze meldkamer kan bij een verdachte of gevaarlijke situatie direct de hele omgeving worden gewaarschuwd.

Hiermee wordt:

  • Paardenmishandeling voorkomen
  • De pakkans van paardenbeulen vergroot

Op deze manier kunnen we het paardenbeulen met elkaar zo moeilijk mogelijk maken. Meld je hier aan.

Dierenleed Preventie heeft nu ook Facebook en Twitter.

Help ons mee en verspreid deze digitale flyer!

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie