Vereniging Eigen Paard bij College Tour met Bill Gates

Afgelopen donderdagochtend is Ilse Jespers naar het AFAS Circustheater in Den Haag afgereisd om de opname van College Tour bij te wonen. Dit maal was namelijk Bill Gates de gast van deze show. Ilse was één van de ruim 1600 mensen die deze opname mocht bijwonen en daarmee ook de mogelijkheid had om een vraag te stellen.

 

Natuurlijk waren wij van Vereniging Eigen Paard erg benieuwd hoe het nu met het paard van zijn dochter gaat. Zoals je terug kunt lezen in dit bericht heeft hij namelijk pas geleden een top paard voor zijn dochter aangeschaft. Helaas was het wegens de enorme belangstelling niet mogelijk om deze vraag aan hem voor te leggen. Wellicht dat we er ooit nog eens iets van horen.

 

De uitzending van College Tour komt vanavond om 20:25 uur op tv via NPO 3. Vergeet niet te kijken.

Schermafbeelding 2014-11-14 om 15.59.12

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie