Verwaarloosde paarden en hennep kwekerij gevonden

EWIJK –

Op een boerderij in het Gelderse Ewijk heeft de politie donderdag verwaarloosde paarden gevonden. Drie paarden waren er slecht aan toe. Er was ook een hennepkwekerij geconstateerd in een van de stallen. Deze was al een tijdje in gebruik en er werd illegaal stroom voor afgetapt.

Agenten hadden een melding gehad dankzij 144 Red een dier en gingen bij de boerderij kijken. In een weiland vol puin en houten pallets stonden twintig paarden. De eigenaar heeft diverse processen-verbaal gekregen voor het verwaarlozen van de dieren, de hennepteelt en vervuiling van het weiland. De Nederlandse Voedsel- en Waren Autoriteit NVWA controleert binnenkort of de omstandigheden voor de paarden zijn verbeterd.

Bron tekst: Telegraaf

Bron foto: Gelderlander

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie