Win deelname aan de clinic van het KFPS

Het KFPS heeft een geweldige winactie op hun Facebookpagina geplaatst, Win deelname aan de clinic met Sabien Zwaga en Frenk bij Balans Hippique!!

Vanuit het KFPS zullen Sabien Zwaga en Frenk Jespers de clinic “Exterieurbeoordeling” en “Beoordeling onder het zadel” verzorgen.

Tijdens beide clinics worden 2 Friezen en 2 KWPN’ers vergeleken. Judith Pietersen zal mee rijden met een van haar Friezen en Kim van der Velden stelt een KWPN’er voor. De paarden worden eerst aan de hand voorgesteld en later onder het zadel.

Lijkt het je ook leuk dat jouw Fries beoordeeld wordt, dan is dit je kans!
Hoe? Beantwoord dit bericht op Facebook met een film (of foto) van jou en je Fries en waarom jullie deel willen nemen aan deze unieke clinic. Op vrijdag 23 februari maken we de winnaar bekend via facebook.

 

 

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie