Zoektocht naar vorige eigenaresse hoogbejaard paard

Bijna 25 jaar delen Renée en haar paard Mayday inmiddels lief en leed. De hoogbejaarde merrie bereikt in 2017 de respectabele leeftijd van 37 jaar. En omdat dat toch wel heel speciaal is, is Renée op zoek naar de vorige eigenaresse die Mayday de eerste twaalf jaren van haar leven in bezit heeft gehad. In het kader van hun 25 jarige jubileum wil ze graag het plaatje van het leven van Mayday compleet krijgen en daar horen ook de eerste jaren bij. Ze besloot om een oproep op Facebook te doen en wat ze nooit verwacht had werd het bericht ruim 650 keer gedeeld. Helaas heeft de zoektocht nog geen concrete aanwijzingen opgeleverd.

Lees het volledige artikel op dehoefslag.nl

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie