Zonnige toekomst voor paarden Edith Wiersma na noodkreet

Via de social media zocht Edith Wiersma-Arts een nieuw tehuis voor haar honden en paarden. Ook in Hart van Nederland werd aandacht besteed aan de noodkreet. Haar pogingen om de dieren elders onder te plaatsen hebben succes gehad.

De man van Wiersma had een herseninfarct gekregen, waardoor het voor haar onmogelijk was om nog voor de dieren te kunnen zorgen. Daarnaast werd bekend dat het land waarop de paarden stonden, verkocht werd. Vóór 1 mei moesten de paarden weg.

Gelukkig in voor een groot deel van de paarden een oplossing gevonden na haar noodkreet. ‘Ik ben totaal verbijsterd en immens verrast door alle liefde die onze kant is opgekomen!’, liet ze weten op omroepgelderland.nl.

‘Wat een fantastisch mooie en liefdevolle reacties. We hebben een wei hebben gevonden waar de paarden allemaal terecht kunnen!’ Om de kosten voor het transport te kunnen bekostigen, werd een crowdfundactie opgestart.

Lees meer op omroepgelderland.nl.

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie